Aktualności

AKTUALNOŚCI

Podsumowanie 2018 roku w Adgar Poland

sty 10, 2019
Rok 2018 był dla naszej firmy bardzo intensywny. Wprowadziliśmy na rynek zupełnie nowy koncept najmu, zakupiliśmy nowy budynek i to w samym centrum, a wszystkie pozostałe budynki z naszego portfolio otrzymały certyfikat LEED GOLD.

2018 rok był kolejnym dobrym rokiem dla naszej firmy. Zakończyliśmy proces ekologicznej certyfikacji wszystkich naszych budynków w Polsce. Teraz każdy z ośmiu obiektów z naszego portfolio ma certyfikat LEED EBOM na poziomie Gold. Bardzo ważne było dla nas wprowadzenie na rynek nowego konceptu BeYOURSeLF, łączącego co-creating z tradycyjnym najmem biurowym.

Zainteresowanie powierzchnią o wyjątkowych jak na polski rynek elastycznych warunkach najmu (m.in. płatności za realną liczbę pracowników, a nie zajmowaną powierzchnię) jest bardzo duże. Elastyczne biura cenią szczególnie duże firmy i globalne korporacje, które wskazują na wiele zalet naszego rozwiązania nazywanego przez nas najmem hybrydowym.

Jesteśmy przekonani, że BeYS powtórzy sukces naszego co-creatingu Brain Embassy. BeYOURSeLF wystartował wiosną ubiegłego roku. Tego typu powierzchnie oferujemy w trzech stołecznych lokalizacjach. W 2018 roku wprowadziliśmy na rynek także kolejną, trzecią już powierzchnię Brain Embassy - w budynku Adgar BIT, który po gruntownej modernizacji powrócił na warszawski rynek biurowy. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej historii był oczywiście zakup budynku po dawnym Teatrze Kwadrat przy ul. Czackiego.


GALERIA VIDEO