O Firmie

ADGAR POLANDPOLAND 11PROPERTIES NIERUCHOMOŚCI119,000
m2

LEASABLE AREA POWIERZCHNIA
989
M

NIS ASSETS VALUEWARTOŚĆ AKTYWÓW

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych.
To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie.

Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości biurowe w doskonałych lokalizacjach. Adgar Poland jest właścicielem i zarządcą kompleksów biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 120 000 m.kw. Są one zlokalizowane w trzech warszawskich biznesowych dzielnicach: na Mokotowie – Adgar Plaza, Adgar Plaza One, Adgar Bit i Adgar Wave, na Ochocie – Adgar Park West oraz na Woli – Inchape BMW Motor Polska. 

Celem Adgar Poland jest dalszy rozwój w tym regionie. Adgar jako aktywny właściciel dysponuje niezbędną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami w zakresie zakupu, sprawowania funkcji właściciela, zarządzania, rozwoju i przebudowy nieruchomości komercyjnych. Firma aktywnie dąży do powiększania portfela swoich aktywów w Polsce. Adgar Investments & Development Ltd., z siedzibą w Izraelu, jest spółką matką Adgar Poland.

Brain Embassy

Brain Embassy (BE) to autorska formuła co-creatingu opracowana i wdrożona przez Adgar Poland.
Co – working Brain Embassy powstał jako odpowiedź na potrzeby freelancerów i małych firm, które dotychczas musiały korzystać z przestrzeni publicznych, domowych biur albo dużych powierzchni nie przystosowanych do ich potrzeb. Adgar Poland stworzył miejsce, w którym każdy może pracować na własnych warunkach. Szybko jednak okazało się, że korporacje, także chcą korzystać ze stylu pracy reprezentowanego przez Brain Embassy. Nie zawsze jednak były w stanie pomieścić swoje zespoły w biurach BE, czasem potrzebowały też większej prywatności, ale jednocześnie nie chciały rezygnować z korzyści płynących z dostępu do świeżej, tętniącej życiem przestrzeni co-creatingowej. Adgar szybko odpowiedział na tę potrzebę hybrydową formułą Be Yourself.
Wszystko w ramach kompleksów zarządzanych przez Adgar Poland i bez konieczności przenoszenia siedziby w zupełnie nowe lokalizacje.
Powołane do życia w 2009 roku Adgar Conference Group, czyli centra konferencyjno-szkoleniowe powstałe pod marką Adgar, zmieniły swoje oblicze i funkcjonują jako Be Inspired – miejsce wyjątkowych konferencji, twórczych warsztatów, efektywnych szkoleń i niezapomnianych eventów. 

O Adgar Investments & Development Ltd.

Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Firma, bezpośrednio i poprzez spółki zależne, inwestuje w dochodowe aktywa, głównie w sektorze nieruchomości biurowych. Oprócz nabywania nieruchomości, firma rozwija posiadane aktywa zwiększając ich wartość poprzez zakup dodatkowych gruntów i wykorzystując własny bank ziemi. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Polski i Belgii.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Stawiamy na zrównoważony rozwój, ponieważ ma to wpływ na środowisko i społeczności, w których działamy. 

Większość budynków w portfolio Adgar nabyliśmy od podmiotów zewnętrznych, zmodernizowaliśmy,      dostosowaliśmy do nowoczesnych standardów i wymogów efektywności. W naszych budynkach wprowadziliśmy szereg zrównoważonych rozwiązań, aby minimalizować ich wpływ na środowisko. Wszystkie budynki Adgar posiadają certyfikację środowiskową na poziomie LEED Gold. Bieżąca eksploatacja naszych budynków ma wpływ na środowisko. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze budynki działały jak najefektywniej, co dla naszych najemców oznacza minimalizację ich kosztów oraz wpływu na środowisko.

Przekazujemy również środki finansowe na rzecz organizacji ochrony zdrowia w krajach, w których działamy i aktywnie promujemy zdrowy styl życia.

 ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Adgar z dumą wspiera organizacje charytatywne działające w różnych obszarach, przede wszystkim związane ze sportem oraz przedsięwzięcia o charakterze dobroczynnym realizowane w sektorze nieruchomości.

Nasza firma aktywnie angażuje się w działalność stowarzyszenia na rzecz rozwoju aktywności fizycznej, organizuje treningi biegowe dla społeczności. Adgar zachęca wszystkich swoich pracowników i najemców, aby aktywnie uczestniczyli w życiu społeczności, poprzez  wspólne organizowanie wydarzeń, wolontariat, dzielenie się wiedzą i umiejętnościami.

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY