Warszawa/Warsaw
Adgar Wave
Mokotów
Adgar Wave

14 000 m2
całkowita powierzchnia brutto

13
ilość pięter

1 441 m2
Typowa wielkość piętra

Idealny wybór dla Twojego biznesu.

Ponad 14 tys. m2 powierzchni biurowych w standardzie klasy A, znakomita lokalizacja na rogu skrzyżowania ul. Marynarskiej i Rzymowskiego oraz doskonała ekspozycja gwarantująca widoczność z daleka i doświetlenie naturalnym światłem – to tylko niektóre korzyści, które Adgar Wave oferuje dla Twojego biznesu.

Co wyróżnia Adgar Wave?

 • Nowoczesne rozwiązania dla efektywnej i komfortowej pracy
 • Pomieszczenia pełne naturalnego światła
 • Dostęp do najmu hybrydowego Be Yourself
 • Ekologiczną przestrzeń potwierdzoną certyfikatem LEED GOLD
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne
 • Bliskość punktów gastronomicznych
 • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów
 • Centrum Fitness i kawiarnia w budynku
 • Nowoczesne lobby budynkowe

Stwórz idealną przestrzeń do pracy:

Wykorzystaj w pełni potencjał swojego biura dzięki modularnemu układowi piętra. Specjaliści Adgar pomogą Ci zaaranżować przestrzeń zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi oraz standardami efektowności w miejscu pracy.

Właściwy adres:

Adgar Wave znajduje się na Biznesowym Mokotowie, na przeciwko Galerii Mokotów, niespełna 10 minut drogi od Lotniska Chopina. Lokalizacja umożliwia sprawne poruszanie się zarówno transportem publicznym jak i prywatnym.

 • Samochód: bliskość dużego węzła komunikacyjnego na trasie S79, dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje 15 minut
 • Kolej: 1 przystanek autobusowy do stacji Warszawa Służewiec
 • Komunikacja miejska: w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe (Rondo Unii Europejskiej, Rzymowskiego, Cybernetyki)
 • Metro: 4 przystanki autobusowe do stacji I linii metra Wilanowska
 • Rower: ścieżki rowerowe wzdłuż ulic Marynarskiej, Wołoskiej, Rzymowskiego, Cybernetyki

Opis nieruchomości

Wordpress Table Plugin

Dostępne powierzchnie

Specyfikacje techniczne

Wordpress Table Plugin

Parking

Wordpress Table Plugin

Udogodnienia

adgar bike iconAdgar bike
Bezpłatne rowery marki BMW, z których Nasi najemcy mogą korzystać do 24 godzin oraz w weekendy za darmo. Mamy również udogodnienia dla fanów dwóch kółek: stacja do samodzielnej naprawy rowerów, rowerownia, szatnia i prysznice.
icon KioskKiosk
Inmedio to doskonały punkt sprzedaży prasy oraz artykułów pierwszej potrzeby.
icon the coffeeshopsKawiarnie
"Green Caffe Nero" i "Gorąco Polecam" to idealne miejsca do zaaranżowania mniej formalnych spotkań przy kawie. Specjalnie dla naszych najemców w "Green Caffe Nero" codziennie przygotowywane są również świeże zestawy lunchowe.
icon car park for guestsParking dla gości
Łatwy dostęp do miejsc parkingowych zlokalizowanych na terenie Kompleksu, oraz zaawansowany system odczytu tablic rejestracyjnych, znacząco poprawia komfort korzystania z parkingu.
icon wifiWiFi
Korzystaj z bezpłatnego dostępu do sieci – Budynek jest objęty zasięgiem bezprzewodowej sieci WiFi z dostępem do symetrycznego łącza internetowego.
Strefa Fitness
"Orangetheory Fitness" Międzynarodowa, butikowa sieć klubów fitness wywodząca się z USA, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie, w rytm własnego serca. Sekretem Orangetheory są 5-strefowe treningi interwałowe, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm powysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, która pozwala spalać więcej kalorii niż tradycyjne ćwiczenia.
Be Yourself
Najem hybrydowy - oferuje wykończone i w pełni wyposażone miejsca do pracy. W modelu rozliczeniowym firma płaci za rzeczywistą liczbę pracowników, a nie za metraż powierzchni biurowej. Dodatkową korzyścią jest brak konieczności wpłacania kaucji.
Parasole
Na każdej recepcji budynkowej możliwość bezpłatnego wypożyczenia parasola.
Usługi dodatkowe
Na terenie kompleksu znajduje się również: ekrany informacyjne, monitoring oraz wiele innych rozwiązań które umożliwiają swobodne funkcjonowanie oraz usprawniają komunikację.
W najbliższej odległości
znajdują się również różne udogodnienia takie jak np. Galeria Mokotów, liczne kawiarnie, restauracje, basen, sklepy, przedszkola, żłobki, czy też centrum konferencyjne.
Wordpress Table Plugin

Bezpieczeństwo

Wordpress Table Plugin

Dla najemców

Adgar zapewnia najwyższy poziom obsługi i wsparcia dla klientów. Wierzymy, że każdy z naszych budynków powinien być wyjątkowy, przyjazny i dostosowany do indywidualnych wymagań każdego z najemców. Oferowana przez nas powierzchnia biurowa wspiera rozwój ich działalności biznesowej oraz odpowiada ich potrzebom.

Centrum Obsługi Najemców

W ramach Naszego nieustannego zaangażowania w świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych najemców, Nasi najemcy mają dostęp do systemu Help Desk, dzięki któremu przez całą dobę będą mogli zgłaszać wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem obiektu biurowego.

Serwisy dodatkowe

Adgar oferuje szeroki zakres usług dodatkowych, które wspierają administrowanie powierzchnią biurową i utrzymanie jej w odpowiednim standardzie, m.in. doradztwo w zakresie prac wykończeniowych, prace naprawcze, montażowe, usługi recepcyjne.


 

Zarządzanie nieruchomościami

Aleksandra Bubula

Specjalista ds. obsługi najemców

M: +48 667 000 099

Email: aleksandra.bubula@adgar.pl

Bezpieczeństwo

 

T: +48 22 323 81 44

 

KONTAKT W SPRAWIE WYNAJMU

Wordpress Table Plugin

Wordpress Table Plugin

Wordpress Table Plugin

Adgar Plaza One
WARSZAWA/WARSAW
Adgar Plaza One
Mokotów
Wielkość12 300 m2
Piętra10
Dostępna powierzchniaObejrzyj lokal
Obejrzyj nieruchomość
Adgar Plaza A i B
Warszawa/Warsaw
Adgar Plaza A i B
Mokotów
Wielkość27 000 m2
Piętra12
Dostępna powierzchniaObejrzyj lokal
Obejrzyj nieruchomość